483068

به آناندا یوگا خوش آمدید!

استودیو آناندا یوگا اولین استودیو تخصصی یوگا در شمالغرب تهران با مدیریت و مربیگری شیدا پناهی (مربی رسمی فدراسیون ایران و مربی بین المللی یوگا )

استودیو دارای کادر مجربی از مربیان رسمی فدراسیون با مدارک مربیگری به صورت تخصصی در سبکهای مختلف یوگا (آشتانگا ، وینیاسافلو ، هاتایوگا ، اریال یوگا ، پاور یوگا و ‌… ) پرتوجو می پذیرد

یوگا برای سلامتی شما مهم است، درباره استودیو آناندا و یوگا بیشتر بدانید!!

یوگا یک سبک زندگی و روش تمرینات جسمانی است که در اصل از هند برخاسته و به صورت گسترده در سراسر جهان پذیرفته شده است. این روش شامل تمرینات تنفسی، حرکات بدنی، تمرکز و مدیتیشن می‌باشد که به منظور بهبود سلامتی، افزایش انعطاف پذیری، کاهش استرس و اضطراب و ارتقای سطح ذهنی و روحی استفاده می‌شود.
تمرینات یوگا می‌تواند در هر سنی و برای هر سطح تناسب اندام مناسب باشد. برای مثال، برخی از تمرینات یوگا به صورت آرام و آهسته انجام می‌شود که برای افرادی که تمرینات شدید فیزیکی را تحمل نمی‌کنند، مناسب است. در عین حال، برخی از تمرینات یوگا شامل حرکات فیزیکی شدیدتر هستند که به عنوان تمرینات قدرتی برای افرادی که به دنبال چالش فیزیکی هستند، مناسب هستند.
تمرینات یوگا به عنوان یک روش تمرینی قدیمی، به عنوان یکی از بهترین روش‌های بهبود سلامتی، کاهش استرس، بهبود کیفیت خواب، افزایش انعطاف پذیری و تقویت عضلات شناخته شده است. برای اطلاعات بیشتر درباره یوگا، می‌توانید به سایت‌های معتبر و منابع مرجع این حوزه مراجعه کنید.

با مربیان استودیو اناندا بیشتر آشنا شوید

پریسا

اریال یوگا

شیدا

وینیاسا / آشتانگا / پاور /شیواناندا

مونا

وینیاسا

مهتاب

آشتانگا
shape
shape