با مربی های آناندا یوگا آشنا شوید!

مربی شیدا

شیدا
وینیاسا و مولتی استایل

۷ سال سابقه تدریس یوگا در سبکهای :وینیاسا، هاتا، آشتانگا، شیواناندا ،پاور یوگا

پس از شروع یوگا زندگیم تغییرات زیادی از هر لحاظ داشت که برای خودم و اطرافیانم بسیار چشمگیر بود. واسه همین از همون روزهای اول، هدفم این بود که مرکزی رو افتتاح کنم که تجربه روح و ذهن و جسم خودم رو بتونم به دیگران هم منتقل کنم و در راستای این رسالت استودیو آناندا از سال ۹۸ در حال انجام وظیفه می باشد.

مربی نسترن

نسترن 
آشتانگا و وينياسا

مدرك مربيگرى از فدراسيون ايران و مدرك بين المللى ٢٠٠ ساعت از يوگا الينس،به نظر من تو زندگى هر كس بايد يوگا وجود داشته باشه يوگا يك تمرين جامع جسمى و ذهنى هست،يوگا بهتون ياد ميده كه بتونيد كنتزل ذهنتون رو به دست بياريد،يوگا بهتون ياد ميده آدم قويترى باشيد،يوگا بهتون ياد ميده كه چه طورى يه جاهايى از زندگيتون كه مجبور بوديد انعطاف پذير باشيد با شرايط،يوگا باعث قوى شدن ذهن و بدن شما ميشه،يوگا باعث انعطاف پذيرى ذهن و بدن شما ميشه،يوگا يك ورزش نيست يك سبك زندگى هست

مربی پریسا

پریسا
یوگا و اریال یوگا

یوگا رو اولین بار سال۲۰۱۴ با سبک ایینگر شروع کردم ،بواسطه آدم‌هایی که سر راهم‌قرار گرفتن با سبک وینیاسافلو اشنا شدم و عاشق این سبک شدم البته که باعث این علاقمندی من مربی های نازنینی بودن که من تشویق کردن … با سبک وینیاسااشتانگا اشنا شدم و مدرک مربیگری بین المللی آشتانگا رو سال۲۰۱۸ از هند گرفتم و مدرک یوگا فدراسیون ایران گرفتم،سال ۲۰۲۱ مدرک بین المللی هاتا یوگا و سال ۲۰۲۳مدرک اریال یوگا رو گرفتم … در حال حاضر کلاسهای سبک وینیاسافلو و اریال یوگا رو دارم …

مربی مهتاب

مهتاب 
آشتانگا یوگا

من یوگا رو سال ۱۳۹۶ با سبک آشتانگا شروع کردم. دلیلی هم که باعث شد شروعش کنم داشتن فرم بدنی صحیح و سالم تر بود. ولی بعد از تجربه تمرین و قرار گرفتن در فضای کلاس مایسور، متوجه شدم خیلی دوست دارم کسی باشم که به بقیه کمک میکنه که اونا هم این حس رو تجربه کنند. حس از صفر ساختن و پرورش چیزی که خیلی میتونه توی همه ی جنبه های زندگی بهشون کمک کنه.

» تقربیا ۲ سال کنار مربیم کار کردم که مطمئن باشم به چیزی که تو ذهنمه نزدیکه و بعدش تو سال ۱۳۹۹ مدرک مربی گری ایران رو گرفتم و شروع به کلاس داری کردم.

» سال ۱۴۰۰ برای مدرک بین المللی اقدام کردم و سال ۱۴۰۱ به هند شهر مایسور رفتم و با شراد جویس نوه ی بنیانگذار سبک آشتانگا تمرین کردم. توی این مسیر همواره در حال یادگیری هستم و بهترین ساعت های روزم برام‌ موقعی هست که در حال آموزش دادنم.

مربی هما

مونا
وینیاسا و پاور یوگا

» من عاشق تنوع تمرينى اين سبك هستم و سعى ميكنم كلاسى پر انرژى با تنوع تمرينى با تمركز روى انعطاف و قدرت شما داشته باشيم.

» من ٦ سال هست كه يوگا ميكنم.
» يوگا روح من رو نوازش ميكنه.
» متِ يوگام جايى كه محل رهايى من از آشفتگى ها، روزمرگى ،خستگى هاى انباشته شده است.
» اينجا براى من جايى هست كه به جاى نگاه كردن به دنياى بيرون، به درون برم و هر روز يك قدم نزديكتر بشم به يكپارچه كردن ذهن، جسم و روحم

» شما هم اگه ميخواين سبك زندگيتون رو عوض كنيد ، خودتون رو دوباره بسازيد و قوى تر زندگى كنيد، يوگا كنيد!!!

حدیث

اریال یوگا

شیدا

وینیاسا و مولتی استایل

کیانا

اریال یوگا و اریال دنس

مونا

وینیاسا و پاور یوگا

مهتاب

آشتانگا یوگا

مهسا

اریال دنس و اریال هوپ